20% nuolaida visai kolekcijai su kodu VASARA

Linkėjimai iš Barselonos

My Little Cozmo – ekologiškas kūdikių drabužių prekės ženklas, atkeliavęs tiesiai iš Barselonos. Tai mamos įkurtas verslas, kuris šiuo metu didžiuojasi 12 moterų komanda ir tvariu stiliumi. Nuo dizaino eskizų iki paskutinės drabužio siūlės. Drabužiai gaminami vietoje, o juos siuvančios moterys gauna Europos standartus atitinkantį atlygį.

My Little Cozmo tiki, kad pasaulis gali tapti geresne vieta mamoms ir jų vaikams. Todėl kovojama už lygias moterų teises, ir nerūpestingą vaikystę. Skatinamas lėtesnis vartojimas ir atsakingai žiūrima į kiekvieną papildomą žingsnį link ekologijos. Nors kūdikių rūbeliai neretai būna įkvėpti naujausių tendencijų, tačiau adaptuoti taip, kad jie turėtų išliekamąją vertę. My Little Cozmo tiki, kad kūdikis – tai individuali asmenybė, verta aukščiausios klasės audinių ir spalvingų kūrinių.
Mūsų mėgstamiausi – My Little Cozmo mezginiai. Šildantys, tačiau lengvi. Nevaržo judesių ir ypatingai malonūs prie kūno. 100% organinė medvilnė be jokių sintetinių audinių. Tinka bet kuriuo sezonu – vėsiais vasaros vakarais suteiks jaukumo, o žiemą bus puikus variantas sluoksniuojant su kitais drabužiais.

Shopping Cart0

Krepšelis