20% nuolaida visai kolekcijai su kodu VASARA

Čia nėra vietos nuobodybei

Žaismingai vaikystei, atsakingai tėvystei. Tiems, kas ieško ryškesnių spalvų, tačiau vertina ilgaamžiškumą. Organiškos medvilnės ar iš plastiko butelių perdirbti lietaus drabužiai, tai ekologija, kuri įneša naujų spalvų. Little Green Radicals – britiškas prekės ženklas, kuris po truputį užkariauja ir Europiečių širdis.

Tiesa, leMilky kolekciją papildė tik organiškos medvilnės sertifikuoti kūdikių drabužiai, kurie atitinka klasiško tvarumo standartus. Tikime, kad kūdikio drabužiams lemta nugyventi ne vieną gyvenimą, todėl iš labai plataus ir spalvingo Little Green Radicals asortimento išsirinkome rūbelius, kurie tiks tiek berniukui, tiek mergaitei. Tad kūdikio drabužiais galės puoštis sesės ir broliai, o kokybiški audiniai keliaus iš kartos į kartą.

Mūsų mylimiausia – suknelė du viename. Iš vienos pusės raudona, iš kitos pusės languota. Tai puikus būdas vienu pirkiniu turėti du. Suknelė, išverčiama į kitą pusę, ir jau turime visai kito dizaino drabužį. Praktiška ir gudru. Viena ar kita dėmelė esant svečiuose visai nebaisu, kai per kelias sekundes raudona suknelė gali tapti languota.

Shopping Cart0

Krepšelis